KONST / Litografier / Färglitografi 10884077
nr 1088 4077
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Lars Jonsson (f. 1952), skrattmåsar, EA-upplaga, signerad, motivet: 39x52
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 6 februari 2017
kl 20:01:52
2.000 kr
2.600 kr